Tabela dostępności owoców


Techologia produkcji


Transport owoców


Technologia produktów dodatkowych


Osiem etapów kontroli jakości


Katalog online - o firmie

katalog-online

 

Pakowanie owoców

Grupa producentów owoców La-sad sp. z o.o. przygotowana jest do spełnienia najwyższych wymagań dotyczących pakowania owoców. Obiekt produkcyjny grupy wyposażony jest w linie pakujące firmy Longobardi pozwalające na zapakowanie owoców w praktycznie wszystkie dostępne na rynku opakowania ja np.: kartony (z wytłoczką lub luzem), skrzyneczki drewniane i plastikowe (z wytłoczką lub luzem), torebki, tacki, tuby i wiele innych. Linie wyposażone są dodatkowo w specjalistyczny osprzęt pozwalający poprawić jakość pakowania owoców.

Shinepure system

Firma Longobardi opracowała nową technologię " Shinepure " umożliwiającą poddanie owoców specjalistycznemu procesowi czyszczenia, którego wyniki widoczne są praktycznie natychmiast. Skórka owoców jest znacznie czystsza i lśniąca, jak gdyby owoce były polerowane i pokryte woskiem. Owoce są też dzięki temu czystsze, co potwierdziły analizy laboratoryjne. Ilość mikroorganizmów na skórce jest minimalna, a wszelkie pozostałości pestycydów np. kaptanu zmywane są z powierzchni jabłka. Jednak przede wszystkim, dzięki Shinepure proces rozkładu owoców zostaje przerwany a ewentualne uszkodzenia skórki zdezynfekowane. Dodatkowo ogonki zachowują swoją zieloną barwę nawet po kilku tygodniach tak, jakby zostały właśnie zapakowane. Technologia Shinepure podnosi i zdecydowanie przedłuża atrakcyjność wizualną owoców.

Automatyczne paletyzatory

Firma Longobardi wyposażyła linie pakujące w automatyczne paletyzatory. Pozwalają one właściwie ułożyć opakowania na palecie i eliminują niebezpieczeństwo uszkodzenia owoców podczas transportu.

Sinclair

Automat pozwala na nałożenie na każde jabłko w wytłoczce stickera z dowolnym znakiem graficznym. Tak oznakowane jabłka podnoszą wartość marki i są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

Affeldt

Specjalna maszyna do pakowania owoców w foliowe torebki. 16 dysz wylotowych pozwala dobrać masę owoców najbliższą do wcześniej zadanej tak by w worku znajdowała się zawsze właściwa ich ilość, bądź masa.

Rollex 2000+

Urządzenie pozwalające na nałożenie na każdy karton specjalnej folii. Owoce są w ten sposób chronione przed uszkodzeniem w transporcie, a także w czasie sprzedaży detalicznej.

Valdysa

Maszyna firmy Valdysa to profesjonalne rozwiązanie do foliowania owoców ułożonych na różnej wielkości tackach. Opcjonalnie pakować można od jednego do wielu owoców na jednej tacce. Znaczna wydajność pozwala na właściwe dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

Wagi przejazdowe

Każda z linii pakujących posiada wbudowaną wagę, gdzie przejeżdżające opakowania są ważone by zawsze znajdowała się w nich właściwa ilość owoców. Kartony odbiegające od zadanej normy są zatrzymywane. Dopiero po dobraniu przez operatora właściwej wagi opakowanie przesyłane jest dalej.

 

 

 

 

La-sad Sp. z o.o.
Borzęcin 15, 05-620 Błędów
tel.+48 48 377 33 24
e-mail: biuro@la-sad.pl

więcej
 
  projekt i budowa serwisu - hgp.pl studio graficzne

 

 

русская версия English version