Tabela dostępności owoców


Techologia produkcji


Transport owoców


Technologia produktów dodatkowych


Osiem etapów kontroli jakości


Katalog online - o firmie

katalog-online

W naszej ofercie

Jabłka: Celeste, Delikates, Gala, Gloster, Golden Delicious, Idared, Jonagored + sporty, Kortland, Ligol, Lobo, Mutsu, Paulared, Piros, Ŝampion.

Czereśnie: Kordia, Lapins, Poznańska, Regina, Sweetheart.

Śliwki: Amers, Bluefre, Haganta, President, Węgierka.

więcej

 


O firmie - Grupa producentów owoców La-sad

La-sad sp. z o.o. jest grupą producentów owoców skupiającą członków z sadowniczych zakątków Polski. Nasze gospodarstwa od wielu pokoleń specjalizują się w uprawie sadów owocowych. Największą część naszej produkcji stanowią jabłka różnych odmian, lecz w ofercie znajdują się również czereśnie, gruszki, śliwki i wiśnie.

Siedziba naszej firmy mieści się w gminie Błędów, zwanej największym sadem Europy. Nigdzie na świecie nie produkuje się tak dużej ilości tak smacznych owoców. Mikroklimat tego miejsca nadaje jabłkom wyjątkowy smak. Nasza oferta to zapewnienie właściwego przygotowania i dostawa owoców wyprodukowanych przez członków naszej grupy. Długoletnia praktyka sadownicza wsparta najnowszymi rozwiązaniami technicznymi pozwala nam sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Owoce pochodzące z sadów członków naszej grupy gościły już na stołach całej Polski, niemal całej Europy, a także w wielu krajach poza naszym kontynentem. Współpracujemy już z wieloma firmami, ale wciąż szukamy nowych sposobów na zaoferowanie naszych produktów coraz szerszemu gronu miłośników owoców.

 

 

 

 

La-sad Sp. z o.o.
Borzęcin 15, 05-620 Błędów
tel.+48 48 377 33 24
e-mail: biuro@la-sad.pl

więcej
 
  projekt i budowa serwisu - hgp.pl studio graficzne

 

 

русская версия English version